امروز قراره در ۵ پست ۱۰ نکته برای افزایش اعتماد به نفس را به شما معرفی کنیم .

۱.خود را انگونه که در اینده دوست دارید بشوید تجسم کنید.

هرچه که ذهن قادر به تصور کردن ان باشد میتواند ان را به دست بیاورد ."ناپلئون هیل"

تجسم یک تکنیک دیدن تصویری از خود است که باید به ان افتخار کنید، وقتی با اعتماد به نفس پایین میجنگیم برداشت کمتری از خود داریم که غالبا نادرست است ؛تمرین تجسم کردن نسخه فوقالعاده ای است که برای رسیدن به هدفتان به شما کمک میکند.

۲.خود را تایید کنید .

تایید خود ابزار قدرتمندی برای افزایش اعتماد به نفس میباشد."نیکی کارهویل "

ذهن انسان تمایل دارد مطابق با تصوری که از خود دارد رفتار کند ،ترفند تایید خود به صورت مداوم ترفندی برای افزایش اعتماد به نفش میباشد.

منظور از تایید جمله های مثبت است که باید هرروز به خود بگوییم ، برای مثال : من میتوانم ، من در کار خودم بهترینم و .

اگر با صدای بلند گفته شود ( جوری که خودتون بشنوید ) تاثیر چند برابری بر ذهن میگذارد.

چیزی بگویید که از خود قدردانی کنید و از ان جرف خوشتان بیاید.

برای اینکه مغز شما سریعتر اظهارات مثبت شما را بپذیرد ، اظهارات خود را به صورت سوالاتی مانند : چرا من در معاپلات انقدر خوب هستم ، یا چرا همه من را دوست دارند ؛ بیان کنید و پاسخ سوالات را بدون اینکه تصور کنید این سوال واقعی است یا خیر بپذیرید

تکجه داشته باشید زمانی تایید خود باعث افزایش موفقیت و اعتماد به نفس میشود که از ته دل و با ایمان کاپل بیان شود.

پایان بخش اول

ورود به بخش دوم

ورود به بخش سوم

کسب و کار الکترونیک افزایش ,، ,ان ,بخش ,ذهن ,تجسم ,اعتماد به ,به نفس ,افزایش اعتماد ,از خود ,است که ,برای افزایش اعتمادمنبع

به روز رسانی های Wallet Monarch را پشتیبانیSLP انجام میدهد

نقل انتقال بیت کوین کش با استفاده از موبایل

s

تاریخچه ارز دیجیتالی

اموزش کسب درامد از وبسایت

نمایش اگهی در سایت

تبلیغات خود را به ما بسپارید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

خرید اینترنتی پسته تبلیغات گسترده اینستاگرام تخفیف ویژه فقط برای امروز جالب ترین های روز آی تی ایران دانلود رایگان 2 فان فست - دانلود آهنگ بندری - متن آهنگ بندری Go Download پارسی فیلم | دانلود فیلم و موزیک جدید باسکول کرین استیل