ورود به بخش اول

شروع بخش دوم.

۳.شروع به انجام کارهایی کنید که از انها میترسید.

اگر حس میکنید راه رسیدن به هدفتان ترسناک است ، تمام افراد موفق اوایل همین احساس را داشتند. همچنین رقابت را بیش از حد ارزیابی‌نکنید و خود را دست کم نگیرید ؛شما بهتر از ان چیزی هستید که فکر میکنید"هاروارد تکر"

بهترین راه برای غلبه برترس روبرو شدن با ان است .هرروز‌با انجام کاری که ازش حراص دارید اعتماد به نفس خود را بالا میبرید، بنابراین تنبلی را کنار بزارید و‌با ترس های خود روبرو شوید.

۴.از منتقد درونی خود سوال کنید .(منتقد درونی=اعتماد به نفس پایین)

شما سال هاست که از خود انتقاد میکنید که باعث افت اعتماد به نفس شما میشود،‌سعی کنید انرا با تایید کردن خود عوض کنید، ان وقت ببینید چه اتفاقی برایتان خواهد افتاد"لوئیزه هی"

برخی از سخت ترین اظهار نظر هایی که به خود میکنیم از طریق صدای منتقد درونی است . اگر با اعتماد به نفس پایین خود میجنگید این احتمال وجود دارد که بیش از حد فعال و نادرست شود .

راهکار هایی مانند رفتار درمانی و رفتار شناختی به شما کمک میکند تا منتقد درونی تان زیر سوال برود؛ و به دنبال شواهدی برای انکار سخنانی باشید که منتقد درونی شما به شما میگوید . به عنوان مثال اگر فکر میکنید شما یک فرد شکست خورده میباشید ، با خود بگویید : که چه شواهدی وجود دارد که من یک فرد شکست خورده هستم !؟ و همینطور به خود بگویید که برعکس چه شواهدی وجود دارد که میگوید من به هیچ وجه یک فرد شکست خورده نیستم . و سعی کنید روی گزینه دوم مانوور بدهید.

فرصت هایی برای تشویق ، تبریک و خریدن هدیه برای خود انتخاب‌کنید.

حتی برای‌کوچکترین موفقیت ها برای خود پاداش بگیرید ( این باعث میشود مغز شما برای دریافت پاداش هم که شده است به دنبال موفقیت باشد و این برای شما مفید است و شما را به موفقیتتان نزدیک تر میکند )

همانطور که "مارک تواین"فیلسوف بزرگ میگوید : هروقت انسان اسوده خاطر و راحت و بدون مشکل باشد هیچگاه به موفقیت نمیرسد .

به این معنی است که برای موفقیت اول باید شکست بخورید و رنج و سختی بکشید

پایان بخش دوم

ورود به بخش سوم

کسب و کار الکترونیک درونی ,منتقد ,بخش ,میکنید ,شکست ,موفقیت ,به نفس ,منتقد درونی ,اعتماد به ,فرد شکست ,دارد کهمنبع

به روز رسانی های Wallet Monarch را پشتیبانیSLP انجام میدهد

نقل انتقال بیت کوین کش با استفاده از موبایل

s

تاریخچه ارز دیجیتالی

اموزش کسب درامد از وبسایت

نمایش اگهی در سایت

تبلیغات خود را به ما بسپارید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی شاپ صدا Mitchell63e24 Rede تنهایی سبحان معرفی کالا فروشگاهی ویستا سازه هر چی که بخوای لینکدونی ارزان کده خرید بهترین گاو صندوق نیازهای اساسی روز